logo

درباره ما

logo-homگروه بازرگانی گرون تنها نمایندگی انحصاری محصولات گرون و تحت لیسان گرون آلمان در ایران , کردستان عراق و انگلستان می باشد.
محصول عرضه شده این شرکت پارکت (لمینیت ) به قطر 8 میلی متر در 16 رنگ و طرح متنوع است.این محصول دارای گواهینامه های بین المللی ISO-1400، ISO-9001،گواهی کالایبرتر از امریکا، استاندارد اروپا CE، استاندارد کشور بریتانیا و همچنین استانداردایران می باشد.
logo-aboutاز ویژگی های منحصر به فرد این محصول، استفاده از HDFبا چگالی بالای 880 که باعث دوام بیشتر محصول و جلوگیری از ترک خوردگی یا تاب برداشتن در درازمدت می باشد. کلیکهای استفاده شده در این محصول از نوع آرک دوبل کلیک(دومرحله ای) با محافظ پارافین، آخرین تکنولوژی صنعت آلمان می باشد، که اتصالی آسان و استقامتی بالارا به ارمغان می آورد. لایه محافظ پارافین باعث جلوگیری از نفوذ مایعات و نتیجتا دوام طولانی این محصول می گردد.
در این محصول از روکش با درجه تردد AC4که مناسب در مکانهای پر تردد است، استفاده گردیده که توانایی فرسایشی بسیار بالایی را در طولانی مدت فراهم میکند. علاوه بر ویژگی های فوق الذکر در این محصول از تکنولوژی نانو در پشت محصول استفاده شده، که باعث جلوگیری از جذب هرگونه حشره و یا کپک زدگی به ویژه در مکانهای مرطوب گردیده و استفاده از این محصول را در نقاط مرطوب کشور نیز مناسب می نماید.

ارتباط با ما

contact-icon

sign نشانی دفتر : تهران، خیابان پاسداران، پایین تر از چهارراه فرمانیه، شماره 513

sign تلکس : 2122819631(98+)

sign تلفن :  2122830852(98+) - 2126103251(98+)